Save the date | Nieuwjaarslunch partners HR & Communicatie op 6 februari 2026

Op 6 februari luiden we samen het nieuwe jaar in tijdens de exclusieve nieuwjaarslunch voor partners van HR & Communicatie. Een inspirerende middag waarin we elkaar ontmoeten, nieuwe (kennis)partners introduceren en samen de koers bepalen voor 2026.

Tijdens deze lunchbijeenkomst delen we inzichten, versterken we onze community en bespreken we de gezamenlijke agenda voor het komende jaar. Een moment om te verbinden, vooruit te kijken en samen impact te maken binnen het vakgebied HR-communicatie.

Start van onze gezamenlijke kennisontwikkeling

Ook geven we een inkijkje in hoe wij samen met onze partners werken aan kennisontwikkeling. Onze aanpak bestaat uit de volgende stappen:

  1. Themakeuze: Jaarlijks kiezen we samen met onze leden, experts, vakgenoten en kennispartners een centraal thema.
  2. Onderzoek: Met behulp van de co-creator verkennen we verschillende perspectieven in een brede online dialoog.
  3. Kennisdragers: We bundelen de inzichten in inspirerende en relevante content zoals onderzoeksrapport en whitepaper.
  4. Summum: In het najaar presenteren we de opbrengsten interactief tijdens ons jaarlijkse summum.

 

 

Waarom partner worden?

Onze missie is om HR- en communicatieprofessionals te inspireren en te versterken, zodat zij collega’s goed geïnformeerd, verbonden en gemotiveerd aan het werk houden. Samen met onze (kennis)partners maken we het verschil: zichtbaar, onderscheidend en met inhoudelijke impact.

 

Als partner profiteer je onder andere van:

  • Toegang tot website, nieuwsbrief en besloten community (incl. publicatiemogelijkheden)
  • Twee community-inlogs
  • Een persoonlijk interview of artikel per jaar
  • Extra zichtbaarheid via logo-banners en een eigen partnerpagina
  • Voorrang als spreker tijdens bijeenkomsten
  • Het integrale onderzoeksrapport van onze kennisontwikkeling
  • Twee gratis tickets voor het jaarlijkse summum
  • Twee netwerklunches per jaar, zonder extra kosten

Met een partnerschap blijf je zichtbaar binnen het HR-communicatievakgebied, deel je jouw expertise en ben je onderdeel van een actieve kenniscommunity.

Save the date: 6 februari 2026 –> Nieuwjaarslunch HR & Communicatie

Meer weten of interesse in een (kennis)partnerschap?
Neem contact op met Inge Beckers via 06 280 90 755 of [email protected]

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie