Het HR & Communicatie Expert Panel

Voorzitter Expert Panel

Monique Hendriks is voorzitter van het HR & Communicatie Expert Panel en de drijvende kracht achter de boegbeelden. Zij zorgt ervoor dat de boegbeelden de voor hun belangrijke thema’s zichtbaar en op succesvolle wijze in beeld brengen.

Interview met Monique Hendriks

Kennispartner Bex*communicatie

Auteurspagina van Monique Hendriks

Exclusief voor communityleden; Monique Hendriks [eerst inloggen]

mhendriks@bexcommunicatie.nl

 

Boegbeeld Branding & Engagement

Raymond Godding is jouw aanspreekpunt voor het expertisegebied Branding & Engagement en woordvoerder namens HR & Communicatie.

Introductie Boegbeeld Branding & Engagement, Raymond Godding

Interview met Raymond Godding

Auteurspagina van Raymond Godding

Exclusief voor communityleden; Raymond Godding [eerst inloggen]

raymond@godding.nu

 

Boegbeeld Communicatie & Verandering

Mariken Kooi is jouw aanspreekpunt voor het expertisegebied Communicatie & Verandering en woordvoerder namens HR & Communicatie.

Introductie Boegbeeld Communicatie & Verandering, Mariken Kooi

Interview met Double-OO

Kennispartner Double-OO

Auteurspagina van Mariken Kooi

Exclusief voor communityleden; Mariken Kooi [eerst inloggen]

mariken@double-oo.com

Boegbeeld(en) Arbo & Vitaliteit

Fleur van den Horn en Rianne de Mos zijn onze aanspreekpunten voor het expertisegebied Arbo & Vitaliteit en woordvoerders namens HR & Communicatie.

Introductie Boegbeeld Vitaliteit, Fleur van den Horn

Interview met Fleur van den Horn van #SAM

Auteurspagina van Fleur van den Horn

Exclusief voor communityleden; Fleur van den Horn [eerst inloggen]

fleur@hashtagsam.nl

 

 

Introductie Boegbeeld Arbo, Rianne de Mos

Exclusief voor communityleden; Rianne de Mos [eerst inloggen]

rianne@maatwerkarbeidsadvies.nl

 

 

Boegbeelden Arbeidsvoorwaarden & Pensioen

Esther Flipse en Rudie Martens zijn onze aanspreekpunten voor het expertisegebied Arbeidsvoorwaarden & Pensioen en de woordvoerders namens HR & Communicatie.

Introductie Boegbeelden Arbeidsvoorwaarden & Pensioen

Interview met Esther Flipse van Merknemers

Kennispartner Merknemers

Exclusief voor communityleden; Esther Flipse [eerst inloggen]

esther@merknemers.nu

 

Interview met Rudie Martens

Auteurspagina van Rudie Martens

Exclusief voor communityleden; Rudie Martens [eerst inloggen]

rudie@vallura.nl

 

 

Boegbeeld Middelen & Sociale Media

Doreen Borneman is jouw aanspreekpunt voor het expertisegebied Middelen & Sociale media en woordvoerder namens HR & Communicatie.

Introductie Boegbeeld Middelen & Social Media, Doreen Borneman

Interview met Adoptics

Auteurspagina van Doreen Borneman [volgt]

Exclusief voor communityleden; Doreen Borneman [eerst inloggen]

doreen.borneman@adoptics.nl